Własna strona internetowa i korzyści z posiadania jej.

własna strona internetowa

własna strona internetowa

Korzyści z posiadania własnej strony są niewątpliwie ogromne. Przede wszystkim koszty. Za stronę internetową płaci się raz, do opłat regularnych należą opłaty za domenę i serwer, ewentualnie zmiany na stronie. Jesteśmy widziani na całym świecie. Czy posiadamy firmę na wschodzie Polski czy na zachodzie w sieci będzie to bez różnicy. Strona internetowa jest uniwersalna, pełni funkcję wizytówki, ulotki ofertowej, sposobu komunikacji z firmą, bazy danych, do której ma się dostęp z całego świata bez potrzeby taszczenia ze sobą komputera. Strony CMS możemy aktualizować z każdego miejsca na globie bez pomocy informatyka.

Osoby – zwykli użytkownicy pomyślą na co mi strona internetowa przecież nie mam firmy itd. Strona internetowa nawet taka jak ta na której właśnie teraz piszę może być idealnym pamiętnikiem którego nie trzeba cisnąć pod łóżkiem czy w którym z czasem kartki pożółkną, a słowa wypłowieją. Strona internetowa może służyć za magazyn myśli, pamiętnik, dobry magazyn informacji który segregujemy w kategorie, a w razie czego możemy szybko je odnaleźć.

Dobra strona internetowa zarobi też dla ciebie, nie ważne czy to jest strona firmowa czy blog. Jeżeli dbasz o niego często aktualizujesz, pozycjonujesz to i trochę grosza wpadnie z samych reklam.

Reklamy
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Reklamy
%d blogerów lubi to: